Střechy na klíč - Pokrývačské práce

Střechy na klíč

O službě

Kompletní realizace jak na nových objektech, tak i rekonstrukce starších střech, jak je bohužel v poslední době časté, tak i opravy na objektech v nedávné době zkolaudovaných.
Provedení odborného posudku úniku tepla v zimním období (v letních měsících přehřívání interiéru), který se provádí pomocí termokamery.
Veškeré doplňkové práce jako jsou klempířské práce (žlaby a svody, oplechování atik a požárních zídek), zednické (betonování požárních zídek, sádrokartonářské práce (při montáži střešních oken), zámečnické (komínové lavky), zajištění dopravy materiálu, jeřábnických prací atd..,
Hromosvody, ochranné systémy proti pádu
Výměnu střešní krytiny nad podkrovními byty provádíme i bez narušení chodu domácnosti.
Realizace na bytových i rodinných domech.
Veškeré zakázky jsou včetně úklidu a ekologické likvidace odpadu.

Šikmá střecha na novém objektu

V případě novostavby je nutné jako první věc provést zaměření reálných rozměrů, z důvodu možných odchylek od původního projektu. Po zaměření jsme schopni vám dodat i 3D vizualizaci budoucího krovu. Vlastní krov-nosnou konstrukci střešní krytiny vytvoříme pak přímo na místě. Samotná tepelná izolace se pak provádí stejným způsobem jako při rekonstrukci starší střechy.

Rekonstrukce šikmé střechy

MEZIKROKEVNÍ IZOLACE – výměna, nebo jen doplnění chybějící izolace mezi krokvemi. NADKROKEVNÍ IZOLACE – umístění izolace (PIR desky) nad trámy, desky jsou ukotveny se shora do krovu (krokví). Tašky se pak pokládají na standardní laťování, které je vyneseno nad tuto izolační vrstvu. Tato varianta je v poslední době velmi používána, její velká přednost je, že se nijak nezmenšuje obytný prostor a trámy zůstanou jako pohledové. Je možné podbití provést pohledovou palubkou (jinými materiály) a tudíž již není nutné nijak řešit podhled a šikminy v interiéru. Také zde odpadá vznik tepelných mostů v místě krovu (izolace pokrývá kompletně celou plochu střechy).
Střechy Pelán s.r.o.
Specialista na ploché a šikmé střechy,
terasy a balkony již od roku 1995.
Střechy Pelán s.r.o.
Stavební 5
Brno 602 00
© 2024 strechypelan.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
crossarrow-right-circle